czwartek, 2 kwietnia 2015

Śniadanie na świecie - Polska

To już ostatnia odsłona naszej zabawy w Śniadania na świecie. Na koniec zostawiłyśmy Polskę. A nasze inspiracje są lekko świąteczne bo to taki okres teraz . Banerek dla was do pobrania jeśli macie ochotę pokazać nam wasze śniadaniaa tak prezentuje się moje śniadanie jeszcze nie wielkanocne ale z małymi nawiązaniami  jajko na miękko i chlebek z rzeżuchą do tego herbatka czerwona 
a po śniadanku kawa 


Zasady dla przypomnienia

1. Udział mogą wziąć osoby posiadające bloga o tematyce związanej z rękodziełem.
2. Prace uczestniczące w wyzwaniu mają być zrobione  w terminie podanym w danym temacie wyzwania, związane ściśle z tematem, nigdzie wcześniej niepublikowane. Praca musi być związana z podanym tematem wyzwania. Można zgłosić tylko jedna wcześniej niepublikowaną pracę przez jednego uczestnika. Technika wykonania prac dowolna, jednak maja to być prace hand-made. Nie ma obowiązku wykonania potrawy związanej tematycznie z wyzwaniem (choć byłoby to mile widziane, ale rozumiem, ze nie każdy ma zacięcie kulinarne) Linki do wpisów z wykonanymi dziełami pozostawiamy w komentarzu pod tematem wyzwania na jednym z blogów organizatorek.
3. Na blogu należy zamieścić aktywny banerek przekierowujący do wyzwania, a we wpisie dotyczącym danego tematu banerek odnośny do tematu.
4. Przewiduje się 8 spotkań cyklicznych.
5. Wyróżnienia przyznają osoby organizujące wyzwanie cykliczne  (karto_flana, Wiola, tynka)
6. W poszczególnych tematach przewidziane są nagrody, osoba o największej liczbie punktów we wszystkich wyzwaniach otrzyma łączna pule nagród ze wszystkich tematów.

zajrzyjcie koniecznie do 

Pozdrawiam
Wiola
1 komentarz: