piątek, 31 października 2014

Creative Blog Tour

Zostałam zaproszona ostatnio przez Majalenę  do zabawy Creativ Blog Tour. Z Magdą znamy się od początku mojego blogowania, to ona pomagała mi w zakładniu bloga na blogspocie :), miałyśmy okazję poznać się osobiście na jednym z jarmaków.Zabawa polega na odpowiedzi na pytania więc zaczynamy :)

Ja czyli Wiola 
1. Nad czym obecnie pracuję?
Oj u mnie  leży kilka pozaczynanych prac, które mam nadzieje niebawem skończyć. Jak to skończę to mam zamiar zrobi coś światecznego no i coś dla siebie.

2. Czym moja praca różni się od innych?
Na pewno są ...... i tu każdy może napisać co chce :) Ja uważam że w każdą wykonaną przeze mnie pracę wkładam Kawałek swojego Serca.

3. Dlaczego tworzę i pisze bloga?
Tworzę bo lubię do robić,  sprawia mi to ogromną przyjemność, wycisza mnie, odpręża przede wszystkim mam orginalną biżuterię, sweterek, szalik czy  jakaś inną rzecz. Piszę bloga bo chciałam się podzielić z innymi moją pasja, tym co sprawia mi przyjemność. Udało mi się takrze poznać naprawdę cudne osoby  z którymi pisze często, niektórych nawet poznałam w realu :)

4. Jak wyrób wygląda moj tworzenia?
Hmmm ... Tworzenie moje do prawie zawsze impuls, potrzeba chwili. Ale są również zamówienia specjalne. Czasami biore kartkę rysuję projekty, czasami biorę szdełko w rekę czy druty i poprostu robię w danej chwili co w duszy gra.

A czas teraz na zaproszenie kolejnej osóbki do zabawy, którą jest  Paulina z bloga Malowany Świat.  Zdolna osóbka, która pięknie maluje zresztą zajrzyjcie do niej i sami się przekonacie. 


Zapraszam do Pauliny na bloga  serdecznie dziekuje za zaproszenie Magdzie do zabawy :)

Pozdrawiam serdecznie Wiola4 komentarze:

  1. Gartuluje wyróżnienia :) Chyba każda z nas cieszy się,że ma skrawek swojego internetowego szczęścia gdzie może się podzielić swoimi pracami :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziekuje za przyjęcie nominacji i udział w zabawie. Życzę Ci abyś wciąż tworzyla tak piekne prace i zachwycała nas za kazdym razem.
    Pozdrawiam serdecznie Majalena

    OdpowiedzUsuń