niedziela, 20 lipca 2014

Śniadanie na Świecie:)

To Zabawa cykliczna, która pomysłodawczynią jest Kartoflana . Zaprosiła ona mnie  Dianę i Justynę do wspólnego prowadzenia zabawy. Z ogromną przyjemnością się zgodziłam. Mam nadzieję, że znajdą się chętni do zabawy , jeśli tak to tutaj banerek do pobrania na swojego bloga, możecie się zapisać tutaj lub na blogach pozostałych dziewczyn.


A teraz kilka zasad :

 
1. Udział mogą wziąść osoby posiadające bloga o tematyce związanej z rękodziełem.
2. Prace uczestniczące w wyzwaniu mają być zrobione  w terminie podanym w danym temacie wyzwania, nigdzie wcześniej nie publikowane. Można zgłosić tylko jedną wcześniej niepublikowaną pracę przez jednego uczestnika. Technika wykonania prac dowolna, jednak mają to być prace handmade. Nie ma obowiązku wykonania potrawy związanej tematycznie z wyzwaniem (choć byłoby to mile widziane, ale rozumiem, że nie każdy ma zacięcie kulinarne) Linki do wpisów z wykonanymi dziełami pozostawiamy w komentarzu pod tematem wyzwania na jednym z blogów organizatorek.
3. Na blogu należy zamieścić aktywny banerek przekierowujący do wyzwania, a we wpisie dotyczącym danego tematu banerek odnośny do tematu.
4. Przewiduje się 8 spotkań cyklicznych.
5. Wyróżnienia przyznają osoby organizujące wyzwanie cykliczne  (karto_flana, Diana P., Wiola, tynka)
6. W poszczególnych tematach przewidziane są nagrody, osoba o największej liczbie punktów we wszystkich wyzwaniach otrzyma łączna pule nagród ze wszystkich tematów.

Jeśli wszystko jasne to zapraszam was na pierwszy temat Śniadanie w Indiach 


a oto i moja inspiracja dla was:) 

 kurczak z ryżem, z groszkiem i curry, kolorowe podkładki, bajecznie kolorowa hinduska portmonetka, igielnik oraz biżuterie w hinduskim stylu. 
Wyszło długo kolorowo:) i zdjęciowo mam nadzieję, że choć na chwilę przeniosłam was do Indii i zachęciłam do zabawy z nami Śniadania na Świecie:)

zajrzyjcie koniecznie do pozostałych dziewczyn 

Czekam na wasze inspiracje pozdrawiam Wiola:)

4 komentarze:

  1. Cudowne bransoletki uwielbiam je i ten portfelik

    OdpowiedzUsuń
  2. Jedzonko cieszy podniebienie, a rękodzieło oczy :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudne te kolorowe bransoletki. Jak owocowe sorbety;)

    OdpowiedzUsuń