poniedziałek, 12 stycznia 2015

Śniadanie na świecie.........Brazylia............

Kolejna odsłona zabawy Śniadanie na świecie tym razem powędrowaliśmy do Brazlii.
Brazylia to kraj bogaty we wszelkie surowce mineralne...pełen cudnych krajobrazów, kraj słynny z karnawału w Rio, brazylijski kościół katolicki to największa wspólnota wiernych na świecie, a długa na 4 km plaża w dzielnicy Copacabana jest chyba najbardziej znaną plażą na świecie...Brazylia jest również największym producentem kawy na świecie.
Zapraszamy na śniadanie do Brazyliia u mnie Kanapki na ciepło z serem i szynką


no i robótkowo powstała bransoletka z filcowych kwadracików w kolorze karnawału w Rio


i kolczyki w kolorze flagi Brazylii


Zapraszam was do odwiedzenia 
i

Dla przypomnienia zasady udziału w wyzwaniu:

1. Udział mogą wziąć osoby posiadające bloga o tematyce związanej z rękodziełem.
2. Prace uczestniczące w wyzwaniu mają być zrobione  w terminie podanym w danym temacie wyzwania, związane ściśle z tematem, nigdzie wcześniej niepublikowane. Praca musi być związana z podanym tematem wyzwania. Można zgłosić tylko jedna wcześniej niepublikowaną pracę przez jednego uczestnika. Technika wykonania prac dowolna, jednak maja to być prace hand-made. Nie ma obowiązku wykonania potrawy związanej tematycznie z wyzwaniem (choć byłoby to mile widziane, ale rozumiem, ze nie każdy ma zacięcie kulinarne) Linki do wpisów z wykonanymi dziełami pozostawiamy w komentarzu pod tematem wyzwania na jednym z blogów organizatorek.
3. Na blogu należy zamieścić aktywny banerek przekierowujący do wyzwania, a we wpisie dotyczącym danego tematu banerek odnośny do tematu.
4. Przewiduje sie 8 spotkań cyklicznych.
5. Wyróżnienia przyznają osoby organizujące wyzwanie cykliczne  (karto_flana, Wiola, tynka)
6. W poszczególnych tematach przewidziane są nagrody, osoba o największej liczbie punktów we wszystkich wyzwaniach otrzyma łączna pule nagród ze wszystkich tematów.

Zapraszam do wspólnej zabawy

Pozdrawiam 
Wiola

3 komentarze: