piątek, 3 lutego 2012

Filmowa Zabawa

Zostałam zaproszona do Filmowej Zabawy przez Calypso z blogu Igła z nitką http://calypso-iglaznitka.blogspot.com) i mam podać wam moje ulubione seriale. Hmm.... to by tu, ale najpierw zasady napiszę:

  1. Opublikuj logo zabawy na swoim blogu ( co zaraz uczynię;))
  2. Napisz kto cię zaprosił do zabawy (już napisałam :))
  3. Zaproś co najmniej 5 osób prowadzących bloga (zaraz napiszemy:))
  4. Wymień i opisz swoje ulubione seriale:)
                                
Moje ulubione seriale to:

1. Kryminalne zagadki Miami :  Horatio Caine, dowodzi grupą śledczych. Zespół tworzą najwyższej klasy profesjonaliści. Calleigh Duquesne - piękna i inteligentna kobieta o południowym pochodzeniu specjalizuje się w balistyce. Ekspert od pracy w terenie - Ryan Wolfe, zadziorny lecz pełen uroku detektyw Eric Delko - dla niego morze oblewające brzegi Miami nie ma tajemnic, specjalistki od analiz DNA - Natalia Boa Vista oraz Maxine Valera. Niezwykle doświadczony detektyw Frank Tripp. Ostatnim członkiem zespołu jest koroner Alexx Woods. Grupa tropi kolejne zbrodnie, zbiera i analizuje dowody, wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar. (źródło:www.filmweb.pl)
                   
2.Kości:  Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeley'em Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są bezużyteczne. Będąca nieco na bakier ze współczesnym światem (kompletny brak obeznania z pop kulturą czy niezrozumienie cytatów filmowych i slangu) często powtarza, że lepiej rozumie martwych niż żywych. W śledztwach pomagają jej przyjaciele z Jeffersonian: Angela Montenegro (Michaela Conlin), artysta-plastyk tworząca trójwymiarowe hologramy miejsc zbrodni i hipotetycznych jej przebiegów; Zac Addy (Eric Millegan), asystent Brennan, któremu wysokie IQ przeszkadza w ukończeniu kilku doktoratów. "Wesołą gromadkę" zamyka dr Jack Hodgins (T.J. Thyne), specjalizujący się w owadach i minerałach, wielki zwolennik teorii spiskowych(źródło:wwwfilmweb.pl)

                   
3. Przepis na życie:  Główna bohaterka "Przepisu na życie" to Anka (w tej roli Magdalena Kumorek)  - z pozoru typowa żona i matka. W pogoni za codziennymi obowiązkami zawodowymi oraz domowymi nie zauważyła, że do jej życia wkradła się nuda, a u boku jej męża Andrzeja (Piotr Adamczyk) pojawiła się nowa kobieta (Maja Ostaszewska). I nagle nieoczekiwanie przychodzi ten dzień, kiedy jej codzienność rozpada się w drobny mak jak porcelanowa filiżanka. Na szczęście u boki Anki jest jej nastoletnia córka Mania(Aleksandra Radwańska), przyjaciółka Pola (Edyta Olszówka) i mama Irena (Dorota Kolak), które nie pozwolą jej płakać nad rozlanym mlekiem. Przypadek sprawi, że Anka zacznie pracować w restauracji odkrywając w sobie pasję i talent do gotowania. Czy Anka poznając sekrety kuchni odnajdzie drogę do własnego serca? (źródło:filmweb.pl)
                    A teraz czas na następne osoby tak więc:
  1. Magda  z blogu  http://majalena.blogspot.com/
  2. Renata z blogu  http://dzielamadame.blogspot.com/
  3. Joasia z blogu  http://plecionkijoanki.blogspot.com/
  4. Sylwia z blogu  http://dekupazoweuroczysko.blogspot.com/
  5. Ewe z blogu  http://swiatamalii.blogspot.com/
I skończone teraz wasza kolej dziewczyny :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz